Hozzávalók:
- 25 dkg kenyérszelet,
- 1,5 liter húslé (lehet kockából is),
- 1 fej vöröshagyma,
- csipetnyi köménymag,
- 4 babérlevél,
- 5 dkg reszelt füstölt sajt,
- 1 dl tejföl,
- 5 dkg vaj,
- 4 szelet pirítós.
Elkészítése:
A kenyeret beáztatjuk, és a húslevesben feltesszük főni.
Köménymaggal, reszelt hagymával, babérlevéllel és a füstölt sajttal ízesítjük.
10 perc főzés után áttörjük a levével együtt, majd 1 dl tejföllel és 5 dkg vajjal elkeverve felforraljuk.
Forrón csészében egy-egy szelet pirítóssal adjuk asztalra.
Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: